Lidijos Meskaitytes School in Smalininkai Field Trip

This is an email we received from Arturas Matukaitis, the Director of the School in Smalininkai. The Daughters of Lithuania LA help support the children at this school as well as many of the families in need in this small rural town. Earlier this year we provided them with funds for an excursion to the Baltic Sea and a nearby Dolphinarium. We also gifted the school with five (5) Samsung Galaxy Tablets.

Arturas and all the families and kids are so very grateful for this experience (out of the 44 people that went on this excursion, 30 of them had never seen the sea … and they are all still talking about it!) as well as for the Tablets. He writes in detail about the joy they had and the memories that were made.

Ekskursija jau įvyko. Mielos Lietuvos Dukterys, iki graudulio esame Jums dėkingi už mūsų vaikams padovanotą laimės dieną. Jau nuo pat ryto keliauninkus lydėjo geras oras ir džiugi laukimo nuotaika. Jeigu Jūs būtumėte mačiusios, kokie pasipuošę visi buvo, o daugelis vaikų vežėsi ir maudymuisi skirtus reikmenis, nes iš 44, net 30 žmonių prie jūros važiavo pirmą kartą. Pirmą kartą jūrą pamatė ketvirtokas Gantas, jo brolis Svajūnas, broliai penktokai Paulius ir Gvidas Ceinoriai ir jų trejų metukų sesė Lėja bei mama Kristina, Gabija, Paulius, Alanas Margeliai ir jų tėtis ir dar daugelis daugelis kitų vaikų ir jų tėvelių. O pirmokas Mantas taip susižavėjo jūra, kad net nepastebėjo, jog maudosi su rūbeliais ir basutėmis, gerai, kad kitos mamos buvo įsidėjusios visko daugiau negu reikia…

O paskui visų laukė delfinų pasirodymas Klaipėdos delfinariume. Kitą dieną visi vaikai nenutildami pasakojo apie tai, ką matė, kokie dideli ir gražūs buvo delfinai, kaip šokinėjo ir kai kuriuos net aptaškė… O šalia dar buvo mama arba tėtis ir juos irgi delfinai aptaškė… Žodžiu, įspūdžių tiek, kad po ekskursijos praėjus jau savaitei, viskas vaikų galvelėse dar labai gyva ir nepasimiršta…

Ačiū Jums už mūsų vaikų šypsenas, juoką ir laimę, kurią padovanojote ne tik mūsų vaikams, bet ir jų šeimoms. Nuotraukas pridedame. Dėkojame už Vilijos mums perduotas dovanas, kurios mums labai padės kasdieniniame darbe. O dabar labai rimtai ir atsakingai ruošiamės stovyklai „Sakale, lėk 5“. Tai bus galutinis mūsų mokslo metų baigimo akcentas ir mokiniai išeis atostogauti.

Pagarbiai,

Artūras Matukaitis